Cennik

Oferta LATO 2021

REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE

 

Cennik dla dorosłych

Cena doby hotelowej Sezon A
12.07 - 14.08
Sezon B
27.06 - 11.07
15.08 - 29.08
Sezon C
12.06 - 26.06
30.08 - 13.09
Osoba dorosła, nocleg, śniadanie, obiad i kolacja. 170,00 zł. 155,00 zł. 140,00 zł.
Osoba dorosła, nocleg, śniadanie i obiad. 155,00 zł. 140,00 zł. 125,00 zł.
Osoba dorosła, nocleg i śniadanie. 120,00 zł. 105,00 zł. 90,00 zł.

Cennik dla dzieci

Cena doby hotelowej Sezon A
12.07 - 14.08
Sezon B
27.06 - 11.07
15.08 - 29.08
Sezon C
12.06 - 26.06
30.08 - 13.09
Dziecko do ukończenia 4 lat, bez wyżywienia i osobnego spania. 38,00 zł. 38,00 zł. 38,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 4 do 8 lat, 1/2 wyżywienia, nocleg, śniadanie, obiad i kolacja. 115,00 zł. 105,00 zł. 95,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 8 do 12 lat, 1/2 wyżywienia, nocleg, śniadanie, obiad i kolacja. 120,00 zł. 110,00 zł. 100,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 4 do 8 lat, 1/2 wyżywienia, nocleg, śniadanie i obiad. 110,00 zł. 95,00 zł. 85,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 8 do 12 lat, 1/2 wyżywienia, nocleg, śniadanie i obiad. 115,00 zł. 105,00 zł. 95,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 4 do 8 lat, nocleg i śniadanie. 87,00 zł. 72,00 zł. 62,00 zł.
Dziecko po ukończeniu 8 do 12 lat, nocleg i śniadanie. 92,00 zł. 82,00 zł. 72,00 zł.

 

DOBA HOTELOWA rozpoczyna się od godziny 15.00 a kończy się o godzinie 10.00

Dopłata za niewykorzystane łóżko w pokoju - 20 zł/doba

Minimalny pobyt w ośrodku 5 dób (5 dni).

pokaż regulamin ośrodka 
 

Regulamin pobytów wypoczynkowych w Ośrodku Wczasowym „Apena „w Dąbkach.

 

Kierownictwo i Pracownicy Ośrodka będą Państwu wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego Regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju, wypoczynku i bezpieczeństwa wszystkich naszych Gości.

 

Opiekunem, doradcą, informatorem i przewodnikiem naszych Gości w Ośrodku Wczasowym „Apena” w Dąbkach, jest recepcja hotelowa.

I.                    Postanowienia ogólne:

Rezerwacja pobytu w Ośrodku winna nastąpić w formie pisemnej lub przesłana drogą elektroniczną. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 20 % ceny skierowania. W przypadku rezygnacji z dokonanej i opłaconej rezerwacji / zapłaty całościowej za pobyt: do 30 dni przed przyjazdem, zamawiający może otrzymać zwrot w wysokości   90 % wpłaconej kwoty; od 29 do 15 dni przed przyjazdem, zamawiający może otrzymać zwrot w wysokości 70 % wpłaconej kwoty; od 14 do 7 dni przed przyjazdem, zamawiający może otrzymać zwrot w wysokości   50 % wpłaconej kwoty. Rezygnacja w terminie krótszym niż 7 dni przed przyjazdem, wyklucza możliwość otrzymania zwrotu wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji w trakcie trwania pobytu, Ośrodek nie zwraca opłaty za pobyt. Hotel może zwrócić 50% opłaty za pozostałe, niewykorzystane dni pobytu, wyłącznie w przypadku nagłego, udokumentowanego zdarzenia losowego lub zachorowania Gościa, potwierdzonego przez lekarza.

 

Dokonanie rezerwacji poprzez wpłatę zaliczki, jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania postanowień Regulaminu.

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10:00 w dniu wyjazdu. Pobyt w pokoju po godzinie 10.00, uważa się jako przedłużenie pobytu.

Prosimy gości Ośrodka o opuszczenie pokoi w dniu wyjazdu do godziny 10.00.

Ośrodek uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu, w miarę posiadanych możliwości.

 

Pierwszym posiłkiem dla wszystkich Gości, z wykupionymi dwoma i trzema posiłkami jest obiad, podawany w dniu przyjazdu, w godzinach od 15.00 do 16.00. Ostatnim posiłkiem dla wszystkich Gości, bez względu na ilość wykupionych posiłków jest śniadanie podawane w dniu wyjazdu, w godzinach od 8.30 do 10.00.

 

Informujemy, że przy posiłkach podawanych w formie bufetu (stołu szwedzkiego), czyli gdy Goście mogą konsumować dowolne potrawy w dowolnej ilości, obowiązuje bezwzględny zakaz wynoszenie potraw, naczyń i sztućców poza teren Stołówki. Ośrodek ma prawo odmówić dalszego świadczenia usług, bez zwrotu kosztów, osobie lub osobom, które naruszyły powyższą zasadę.

 

Godziny serwowania posiłków: Śniadanie 8.30-10.00, Obiad 14.00-16.00, Kolacja 18.00-19.00

 

W przypadku opóźnienia przyjazdu, względnie wcześniejszego wyjazdu, nie zwraca się pieniędzy za utracone wyżywienie i nie wydaje się suchego prowiantu.

 

Osoba przybywająca do Ośrodka zobowiązana jest do dopełnienia wszelkich formalności związanych z zameldowaniem oraz uiszczeniem w recepcji ośrodka w dniu przyjazdu, opłaty za pobyt i opłaty uzdrowiskowej, która nie jest wliczana w cenę pokoju.

W celu zameldowania w Ośrodku, Goście zobowiązani są do okazania w recepcji dokumentu ze zdjęciem, stwierdzającym tożsamość danej osoby. W przypadku odmowy, Recepcjonista ma obowiązek odmówić wydania klucza do pokoju. Jednocześnie informujemy, że aby skorzystać ze zniżek na pobyt dziecka do ukończenia lat 4, oraz odpłatności ulgowej za pobyt dziecka po ukończeniu 4 i 8 lat oraz do ukończenia 12 lat, należy posiadać dokument potwierdzający wiek dziecka.

 

 Żaden z elementów wyposażenia pokoju nie może być z niego wynoszony, oprócz sprzętu plażowego (tj. leżaków, koca plażowego i parawanu).

 

Gość Ośrodka nie może przekazywać pokoju oraz karty żywieniowej innym osobom, nawet, jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę. Na terenie Ośrodka mogą przebywać wyłącznie osoby z ważną kartą pobytu. Osoby nie zameldowane, mogą przebywać w pokoju Ośrodka od godziny 8.00 do godziny 22.00.  po uzyskaniu zgody Kierownictwa Ośrodka.

Opłata, za zgubiony klucz do drzwi pokoju, wynosi 30,00 zł,

Ośrodek może odmówić przyjęcia Gości, którzy podczas poprzedniego pobytu, rażąco naruszyli Regulamin ośrodka.

 

Prosimy o pozostawienie w domu zwierząt. Z przykrością informujemy, że nie przyjmujemy w Ośrodku, Gości ze zwierzętami.

II. Zasady wynajmu:

W ośrodku między godz. 22.00 a godz. 6.00 obowiązuje zachowanie ciszy nocnej. Zachowanie osób korzystających z usług Ośrodka nie powinno zakłócić spokoju pobytu innych Gości. Ośrodek może odmówić dalszego świadczenia usług, bez zwrotu kosztów pobytu, osobie, która naruszyła tą zasadę.

 

Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących, jakości usług, Gość jest proszony o niezwłoczne zgłaszanie ich w recepcji, co umożliwi obsłudze Ośrodka natychmiastową reakcję.

 

Na życzenie Gościa, Ośrodek świadczy nieodpłatnie usługi: Przechowywania w depozycie pieniędzy, kosztowności i przedmiotów wartościowych. Ośrodek odpowiada za kosztowności, przedmioty wartościowe oraz pieniądze, wyłącznie w przypadku złożenia ich do depozytu Ośrodka.

 

Gość powinien zawiadomić recepcję Ośrodka o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

 

Ośrodek nie odpowiada za zaistniałe na jego terenie wypadki, niebędące następstwem przyczyn wynikających z wadliwej konstrukcji urządzeń i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie Ośrodka.

 

Każdorazowo, Gość opuszczając pokój, powinien pamiętać o zamknięciu drzwi i okien, zakręceniu kranów i wygaszeniu świateł. Gość Ośrodka ponosi materialną odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenie, działania lub zaniechania, jak również działania osób mu towarzyszących.

Należność za ewentualne szkody zostanie naliczona na miejscu zgodnie ze sporządzona wyceną.

 

W pokojach Ośrodka, bezwzględnie nie wolno: używać dodatkowych urządzeń grzewczych i elektrycznych niestanowiących jego wyposażenia, pozostawiać włączonych urządzeń elektrycznych bez nadzoru, używać sprzętu i urządzeń gaśniczych niezgodnie z przeznaczeniem.

 

Na terenie Ośrodka nie wolno przetrzymywać przedmiotów niebezpiecznych, łatwopalnych, żrących i wybuchowych. Goście Ośrodka zobowiązani są do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych.

 

We wszystkich budynkach hotelowych, stołówce, kawiarni i balkonach, obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Prosimy palić tylko w miejscach wyznaczonych.

 

Przechowywanie rowerów w pokojach oraz na balkonach jest niedozwolone. W celu przechowywania roweru prosimy o kontakt z recepcją Ośrodka.

 

Ośrodek udostępnia Gościom bezpłatne miejsca parkingowe, ale nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, straty lub kradzieże.

 

Rodzice i opiekunowie dzieci, zobowiązani są do opieki nad dziećmi w trakcie pobytu w Ośrodku Apena, w szczególności w stołówce, siłowni, plaży nad morzem i jeziorem oraz placu zabaw.

III. Postanowienia końcowe

Regulamin ośrodka jest dostępny na stronie internetowej i na tablicy informacyjne przy Recepcji.

Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu mogą zostać zobowiązane, do opuszczenia Ośrodka, bez zwrotu kosztów.

Wszystkim naszym Gościom, Życzymy, udanego i spokojnego wypoczynku.

Kierownictwo OW „Apena” Dąbki.